Etap Akademi çatısı altında sunduğumuz eğitimlerle sektörün gelişimine katkı sağlıyoruz.

 

Etap Akademi bünyesinde verdiği eğitimlerle ürün ve markaların yeniliklerinden, güvenlik ve performansı artırmayı hedefleyen püf noktalara kadar sektör çalışanlarının ihtiyacı olan bilgilere yer vermektedir.marka ve ürün eğitimleri

Personelimizin ve bayilerimizin, Etap Kimya markasına olan duygularının pekiştirilmesi, ürettiğimiz onlarca çeşit ürünün kalite anlayışından başlayarak, şirketimizin kurumsal değerlerinin belli bir disiplin dahilinde ilerleyip, gelecek nesillere aktarılabilmesinde birlik ve beraberlik duyguları ile marka ve ürün bilincini aşılamak Etap Kimya’nın öncelikli hedefleri arasında yer alır.
bayi gelişim eğitimleri

Etap Kimya markasını yurtiçinde ve yurtdışında temsil edecek bayilerimizin özenle seçilmesi ve eğitimleri noktasında son derecede titiz davranmaktayız. Üretilen ürünlerin kalitesinin önemi kadar, bu ürünlerin son tüketici doğru yollardan buluşturulabilmesi de o kadar önemlidir. Bunun içindir ki; bizleri yıllardır çeşitli platformlarda temsil eden tüm bayilerimizi düzenli olarak eğitime tabi tutarak, sektörel gelişmeleri yakından takip etmelerine katkı sağlamak en temel amaçlarımızdan birisidir.
kalite kontrol eğitimleri

Etap Kimya markasına sahip ürünlerin kalitesi tüm dünya tarafından takdir görmektedir. Yıllardır sektöründe öncü kuruluşlardan birisi olmayı başaran Etap Kimya’nın bu başarıyı yakalamasının temel unsuru üretimi gerçekleştirilen her ürünün kalite kontrol merkezlerinde tek tek kontrol edilerek tüketiciye gönderilmesidir. Kalite kontrol merkezlerinde hizmet veren personelimizin eğitimi de ürün ve marka kalitesinin korunması açısından önemlidir.
ar-ge ve inovasyon eğitimleri

Etap Kimya ürettiği ürünlerin insan hayatındaki öneminin bilinciyle yıllardır sürdürdüğü daha iyisine ulaşma arzusunu hep taze tutmakta ve iyinin daha iyisine ulaşma hedefini devam ettirmektedir. Bu doğrultuda fabrikasında gelişmiş ar-ge laboratuvarını kurarak hem çalışanlarına hem de müşterilerine en iyi hizmeti sunma gayesini ilke edinmiştir.